Edasi sisu vaatama

Meie sportlased ja toitumisspetsialistid

Tuhanded sportlased ja harrastussportlased kasutavad ICONFITi tooteid. Meil on rõõm aidata mõnedel neist saavutada oma eesmärke ja toetada tervislikku ja aktiivset eluviisi meie kvaliteetsete toodetega.

Mitmed meie Team ICONFITi sportlased on hinnatud treenerid ja toitumisnõustajad, kes osalevad aktiivselt ka meie tootearenduses. Nii saame tagada, et ICONFITi tooted on parima kvaliteedi ja jõudlusega. Loe lähemalt meie meeskonnast ja nende saavutustest.

SIIM SAVISAAR (KLASSIKALINE KULTURISMI)

Siim on 2018. aasta Euroopa meistrivõistluste hõbemedali võitja ja mitmekordne Eesti meistrivõistluste võitja klassikalises kulturismis. Siim, kes treenib igapäevaselt Tartus, on ka hinnatud personaaltreener ja füsioterapeut.

KERLI DJOMINA (BIKIINIFITNESS)

Kerli on Eesti meistrivõistluste hõbemedalist ning aktiivne sportlane ja blogija.

MONIKA SOOP (TOITUMISNÕUSTAJA)

Monika on tunnustatud personaaltreener ja toitumisnõustaja, kes on aidanud paljudel inimestel omaks võtta tervislikumad eluviisid. Monika töötab MyFitnessis ja on loonud populaarsed The New You tervisliku elustiili ja kaalulangetamise programmid.

JANNO TALUMAA (KULTURISMI)

Janno on lootustandev noor sportlane ja 2017. aasta Eesti juunioride meistrivõistluste võitja kulturismis. Meil on rõõm toetada Jannot tema eesmärkide saavutamisel.

MIHKEL RUUT (JÕUTÕSTMINE)

Mihkel on Eesti juunioride meister ja juunioride võistleja, kes on püstitanud mitmeid Eesti juunioride rekordeid.

LIIS-MARIAN TOOMSE (BIKINI FITNESS)

Liis-Marian on kolmekordne Eesti meister ja absoluutse kategooria võitja. Lisaks on ta treener ja võistlussportlane, kellel on suurepärased teadmised tervislikust toitumisest.

KERTU MOISTO (BIKINI FITNESS)

Kertu on kiirabiõde ja meeskonna juht. Lisaks tööle on ta aktiivne ka fitnessimaailmas. Kertu esimene hooaeg oli 2022. aastal ja võitis kohe Eesti karikasarjas kulla. Prantsusmaa Diamond Cupil võitis ta hõbeda. Nüüd töötab selle nimel, et järgmiseks hooajaks veelgi paremaks saada ja uusi eesmärke saavutada.

ANDRY KÕRE (Classic Bodybuilding)

Andry on selle spordiala juures olnud pikka aega ja võitis 2021. aastal Euroopa juunioride mängudel klassikalises kulturismis hõbemedali. Andry ütleb, et selle spordiala aluseks on nutikas toitumine ja tõhus treening.