Edasi sisu vaatama

ICONFIT

2013. aastal Eestis asutatud ICONFIT on kasvanud Balti riikide juhtivaks spordi-, dieedi- ja tervisliku toidu tootjaks, kellel on lai valik esmaklassilisi tooteid. Meie tooted on saadaval meie veebisaidil ja rahvusvaheliselt enam kui 1000 edasimüügi punktis supermarketitest kuni apteekideni ja tervisepoodideni. Koostöös sportlaste ja toitumisnõustajatega oleme välja töötanud tõhusa tervisetoitude valiku, mille puhul on rõhk pandud kvaliteedile ja puhtusele.

Meil on oma tootmine Tallinnas ja toodame siin aeg-ajalt ka teistele Euroopa brändidele. Kasutame parimat toorainet Euroopa tipptootjatelt ja usaldusväärsetelt, tunnustatud hulgimüüjatelt. Oma vadakuvalgu toodetes kasutame kvaliteetseid Euroopa vadakuvalgu kontsentraate ja eelistame alati igas tootes võimalusel Eesti päritolu toorainet.

ICONFIT - Laadimispunkt Sinu tervisele. Meie tooteid hindavad kõrgelt kõik, kes hoolivad oma tervisest, kuna me ei lisa toodetesse ebavajalikke lisaaineid nagu kunslikke värvaineid, stabilisaatoreid jms. Hoiame oma tooted puhtana ja saavutame head maitsed tänu kvaliteetsele sisule ja tootearendusele. ICONFITil on kahtlemata parim hinna ja kvaliteedi suhe, mida näitab ka meie pidevalt kasvav lojaalsete klientide arv.

ICONFIT tootearendust toetatakse ka Euroopa Liidu Struktoorifondidest projekti “ICONFIT tervisetoitude ja toidulisandite tootearendus” , mille raames arendatakse välja veel arvukalt uusi ja ekspordivõimelisi tooteid 09.2021-08.2023 perioodil. Rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames. Toetuse summa on kokku kuni €70 462.

Lisateavet leiate meie tootelehekülgedelt ja saate hõlpsasti teha online-tellimuse. Tellimused, mis on tehtud tööpäevadel enne kella 13.00 , saadetakse välja samal päeval.

Kontaktandmed (Aadressil ei ole jaekauplust!):
ICONFIT / European Foods OÜ
Härgmäe 24 (Ladu 3), Tallinn, Eesti
Tel: +372 686 4045
info@iconfit.eu